PIAST Czchów - ISKRA Łęki 7:1 (2:0)

Skład Piasta tutaj

MOKSiR PIAST Czchów pokonał w meczu 7. kolejki A-klasy Brzesko spadkowicza z okręgówki - Iskrę Łęki 7:1 (2:0).
    W pierwszej połowie piłkę w siatce przeciwnika umieścili Marcin Kaczor oraz Gabriel Szostak. Pod koniec pierwszej połowy kontuzji kostki (skręcenie i naderwanie stawu skokowego) doznał  nasz bramkarz Mateusz Gumula. Między słupkami zastąpił go obrońca Artur Kupiec, który z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wpuszczając zaledwie jednego gola w całym meczu i zaliczając kilka świetnych interwencji.

W drugiej połowie nasz dorobek bramkowy powiększyli: Gabryś Szostak (x2), Adam Nakielny i po asystach brata Adama - Krzysztof Nakielny (x2). Trzeba przyznać, że był to najniższy wymiar kary, bowiem Piast dominował na boisku i nie wykorzystał wielu bramkowych okazji. Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu - sędziowie odnotowali tylko 6 goli dla Piasta (nie zapisali jednej bramki Gabrysia) i mimo gwałtownych protestów gospodarzy utrzymali odnotowany przez siebie wynik 6:1. Dopiero potwierdzenie wyniku 7:1 przez gości skłoniło sędziego do odnotowania bramki Gabrysia w 47 min.